پرش به محتوا

وانت بار شهرستان – باربری شهرستان

در مواقعی که قصد اسباب کشی به شهرستان یا شهر های اطراف تهران را دارید حمل و جابجایی اثاث منزل بسیار مشکل  می باشد، بنابراین استفاده از یک باربری مطمن و قیمت پایین می تواند به شما خیلی کمک کند.

وانت بار تهران به شهرستان

در صورتی که فقط قصد جابجایی قسمتی از اثاثیه منزل خود مانند مبلمان را از تهران به شهرستان و بلعکس با وانت بار دارید می توانید از سرویس وانت بار شهرستان مهراد بار استفاده کنید که نسبت به حجم بار کمترین هزینه را متقبل می شوید.

اگر حجم بار شما برای انتقال به شهرستان بیشتر از یک وانت بار است می توانید از همکاران ما درخواست نیسان بکنید که توانایی حجم و وزن بیشتری را دارد.

خدمات وانت بار شهرستان مهراد بار  بصورت کامل و از تمامی مناطق تهران به شهرستان های اطراف تهران و یا تمامی شهر های سرتاسر ایران می باشد. قابلیت حمل هر گونه بار ( مبلمان و اثاثیه ، کالا ها و وسایل ، موتورسیکلت ، تجهزیات و قطعات) از دیگر ویژگی های این سرویس است.

باربری تهران به شهرستان

اما در صورتی که نیاز به جابجایی کامل وسایل و اثاث منزل دارید باید از سرویس باربری شهرستان مهراد بار استفاده کنید که با استفاده از خاور های مسقف بیشترین وسایل ممکن در یک مرحله جابجا می شود.

اگر نیازمند وانتبار به مقصد شهرستان یا باربری به مقصد شهرستان هستید می توانید جهت مشاوره رایگان و در خواست سرویس با شماره های زیر تماس بگیرید.

جهت مشاوره و استعلام قیمت یا درخواست سرویس کلیک کنید :

دیدگاهتان را بنویسید

سایر نوشته ها